Informace pro klienty

Pokud jste se stali našimi klienty, tak čtěte aktuální informace o akcích, servisu, službách, cenových výhodách.


Naši partneři

LogotiskSkipark Hraběšice


Nabídka telefonů

VoIP gateway se využívají pro připojení více telefonů , nebo pro připojení původního telefonu od telecomu.

VoIP telefon GRANDSTREAM BT-200

má velmi jednoduché a přehledné ovládání se zvětšenými tlačítky usnadňujícími obsluhu telefonu i dětem a starším lidem. Je vybaven dvěma ethernetovými porty, má podporou QoSí. Pracuje na protokolu SIP.

Jeden ethernetový port (WAN) je určen pro připojení k internetové konektivitě, druhým LAN konektorem připojíte VoIP telefon do síťové karty počítače nebo přes HUB/switch do LAN sítě. Telefon si díky implementované QoS „hlídá“ přes ni procházející datový tok a dokáže si vždy vynutit datovou propustnost potřebnou pro probíhající VoIP hovor.

Cena bez DPH : 1.999,- Kč
Cena S DPH : 2.379,- Kč

LINKSYS SPA2102-EU

je kompaktní VoIP gateway se dvěma porty pro připojení analogového telefonu. Má implementovánu podporu Quality of Services (QoS), podporuje SIP standard a všechny běžné kodeky.

SPA3202 má dva ethernetové porty: jeden (WAN) je určen pro připojení k jakékoliv internetové konektivitě, druhým LAN konektorem propojíte do síťové karty počítače nebo přes HUB/switch s LAN síti. Gateway si díky implementované QoS „hlídá“ přes ni procházející datový tok a dokáže si vždy vynutit datovou propustnost potřebnou pro probíhající VoIP hovory.

Výhodou této Gateway je také integrace NAT a DHCP serveru. Gateway tak umožní uživateli (díky vestavěnému NAT a DHCP serveru) velmi jednoduše sdílet internetovou konektivitu s dalšími počítači v síti bez nutnosti provozovat softwarový proxy server na jednom stále zapnutém PC. Tyto funkce tak budou velmi přínosné nejen pro uživatele připojené přes ADSL službu, ale rovněž pro nasazení za kabelový modem, WiFi Access Point i pro uživatele metropolitních sítí rozvedených ethernetem. Konfigurace gateway se provádí přes přehledné webové rozhraní. Použití pro VoIP telefonii je principiálně stejné jako u dalších VoIP produktů. Vestavěná podpora Voice-over-IP telefonie (SIP protokol) umožňuje uživateli zdarma telefonovat z běžného telefonního přístroje připojeného do FXS zdířky této Gatewaye účastníkovi, který má rovněž VoIP zařízení (gateway podobnou této nebo třeba VoIP telefon).

Cena bez DPH : 1.990,- Kč
Cena s DPH : 2.368,- Kč